FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 13603538

nr 1360 3538

ARMCHAIR

Art Déco, ställbar,

Art Déco, ställbar

Condition: slitage, skador

1500

SEK 1000

Monday November 16 2020
at 18:05:55

15/11 20:32:36 1      Vinnande bud